Na skok do Beneluxu - Schengen, Lucemburk, Liege, Antverpy, Brusel ! Jen za 3.999,- Kč !

cena od 3 899 Kč termín: 09.05.2019 délka: 4 dní (zájezd č. 469308)

4 - denní zájezd

Zveme Vás do 2 zemí Beneluxu - Lucemburska a Belgie.
Začneme v Schengenu a s Beneluxem se rozloučíme v centru unie v Bruselu !
Hotel minimálně 2* se snídaní ! Odjezdy z celé ČR bez příplatku !!!

Ubytování: hotel **+

hotel 2-3* se snídaní, 1 x večeře (2-3 chody) za příplatek 330,- Kč

Stravování: snídaně

1 x servírovaná kontinentální snídaně v ceně

Doprava: autokarem

luxusní bus (VC, VIDEO-DVD, KLIMA), nástupy po celé ČR bez příplatku !

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Program zájezdu

1. den:Opakujeme úspěšný zájezd do Beneluxu Program zájezdu: 1. den: Ve 20.30 hodin odjezd z Nového Boru, dále ve 21.15 z Liberce, ve 22.00 z Mladé Boleslavi, v 21.00 z Hradce Králové, ve 17.00 z Ostravy, v 18.30 z Olomouce, ve 20.00 z Brna, ve 21.15 z Jihlavy-Pávova, ve 23.00 Prahy, 30.12.: v 0.30 z Plzně a případně z dalších nástupních míst dle poptávky. Tranzit Německem do Lucemburska.
2. den:2. den: Časně ráno přejezd lucemburské hranice, ranní zastávka ve vesničce Schengen, kde byla již 14.června 1985 podepsána Schengenská dohoda a 19. června 1990 prováděcí úmluva k ní. Tehdy to byla dohoda mezi 5 zeměmi: Německem, Francií, Belgií, Lucemburskem a Nizozemím. Tato dohoda byla podepsána u Schengenu v mezinárodních vodách řeky Mosely na lodi MS Princesse Marie-Astrid . Dohodnuto zrušení veškerých kontrol osob cestujících mezi smluvními státy. Vesnice Schengen byla vybrána symbolicky proto, že bezprostředně u ní se stýkají hranice Německa, Francie a Lucemburska. Po prohlídce tohoto významného místa přejezd do hlavního lucemburského města Lucemburku. Dopolední prohlídka: Adolfův most, historická budova Spořitelny, Ústavní náměstí, katedrála Notre Dame s hrobem českého krále Jana Lucemburského, Hradební vyhlídková cesta, výhledy na historické Dolní město Grund, dále Velkovévodský palác, centrum města, tržiště, osobní volno. V poledních hodinách odjezd do Belgie. Odpoledne prohlídka města Liege: známý obloukový most, nám. Sv. Lamberta, Biskupský palác /největší světská gotická stavba na světě/, osobní volno. V podvečer odjezd do hotelu na nocleh se snídaní, za příplatek možná večeře.
3. den:3. den: Po snídani odjezd do města diamantů Antverpy na břehu řeky Šelda na prohlídku: přístav a hrad Steen, staré město s katedrálou a radnicí, hlavní třída Meir, Rubensův dům, Královský palác, krátké volno s možností prohlídky centra města (zde i muzeum i brusírny diamantů). V poledních hodinách přejezd do hlavního měta Belgie i celé Evropské unie Bruselu na prohlídku, krátká zastávka u Atómia=symbol světové výstavy v roce 1958 a od té doby i města Brusel , dále prohlídka centra starého města, náměstí Grote Markt, Radnice, Královský palác, Čůrající panáček (malá soška, symbol města), venkovní prohlídka administrativního centra Evropské unie na náměstí Schuman, atd., individuální volno. Večer odjezd z Bruselu do ČR, noční tranzit Německem.
4. den:4. den: V poledních až odpoledních hodinách příjezd do nástupních míst v ČR (návrat do Prahy cca do 12 hodin a s časovým dopočtem do ostatních míst). Doporučené kapesné: 70 - 100 EURO na drobné nákupy a na vstupy a drobné suvenýry a nákupy na odpočivadlech při průjezdech Německem. Cena zájezdu: 3.899,- Kč /původně 6.990,- Kč / V autobuse bude možno zakoupit občerstvení (teplé a chlazené nápoje) a dle vybavení busu i další občerstvení za Kč ! Doprava nebo další sedačka možná za 2.990,- Kč ! Cena obsahuje: Dopravu luxusním busem (VIDEO-DVD, KLIMA, WC - ,1 x nocleh v hotelu min. 2* se snídaní, 2-lůžkové pokoje, za příplatek možno jednolůžkový pokoj, na vyžádání 3-lůžkový pokoj, pojištění CK, průvodce CK. Příplatky: na 1-lůžkový pokoj: 990,- Kč, za 1 servírovanou večeři (2-3 chody): 330,- Kč, komplexní pojištění VČETNĚ STORNA od České pojišťovny za 140,- Kč/os. Služby za příplatek garantujeme pouze při zakoupení současně se zakoupením celého zájezdu. Při pozdějším objednání budou tyto služby zajištěny pouze tehdy, pokud to kapacitní a organizační podmínky umožní !


Podobné zájezdy v této destinaci

5 490 Kč
Základní cena od 5 490 Kč

Květinové Holandsko a romantická Belgie - SUPER SLEVA 42 %, v době jarního květu - jen 5.490,- Kč !

LastMinute
Nizozemí, Brusel
Začátkem května Vás zveme do rozkvetlého Holandska - zveme Vás do nejznámějších míst této nejníže položené země i do sousední romantické země Belgie ! Odjezdy z celé ČR bez příplatku !!! V ceně dopravy již i všechny poplatky včetně zahraničních !!! U nás již nic na poplatky nedoplácíte !!!
termín: 08.05.2019 délka: 5 dní
3 999 Kč
Základní cena od 3 999 Kč

Supersilvestr v Beneluxu - začínáme v Schengenu ! Jen za 3.999,- Kč !

FirstMinute
Belgie, Brusel
Zveme Vás do 2 zemí Beneluxu v období vítání nového roku 2020. Začneme v Schengenu a nový rok 2018 přivítáme v centru unie v Bruselu ! Hotel minimálně 2* se snídaní ! Odjezdy z celé ČR bez příplatku !!!
termín: 29.12.2019 délka: 4 dny
5 890 Kč
Základní cena od 5 890 Kč

Poznáváme Belgii - Velký okruh Belgií - SUPER SLEVA - jen 5.890,-Kč! Bohatý,netradiční program!

LastMinute
Belgie, Brusel
Odjezdy z celé ČR BEZ PŘÍPLATKU !!! V květnu a září Vás zveme o prodloužených svátečních víkendech (pouze jeden den dovolené (!!!) do romantické země Belgie !!!! Cena již za 5.890,- Kč !!! Zájezd cestovní kanceláře s certifikátem dlouhodobě poskytovaných nadstandardních služeb klientům. Garance nejlepší…
termín: 22.05.2019 délka: 5 dní

Nabízí

Helena Urbanová - PLUSTOUR M

Helena Urbanová - PLUSTOUR M

T. G. Masaryka 810
47301 Nový Bor
telefon: 602440611

Poptat tento zájezd

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Antwerpen / Deurne 6 °C
Bierset 5 °C
Brusel 6 °C
Charleroi / Gosselies 5 °C
Chievres 5 °C
Elsenborn 3 °C
Kleine Brogel 6 °C
Oostende 6 °C
Schaffen 5 °C

Základní informace

Belgie

Belgie
Hlavní město: Brusel
Počet obyvatel: 10 366 073
Měna: EUR
Rozloha: 30,513 km2

Místopisy

  • Brusel

    Hlavní město Belgie a centrum historického Brabantska, sídlo panovníka, a od 1.1.1989 i jedna z autonomních oblastí v rámci federativního uspořádání státu (Vlámsko, Valonsko…

  • Vlámsko

    Vlámsko (Flandry) se nazývá severní, holandsky mluvicí část Belgie. Oplývá velkým historickým a kulturním bohatstvím, které je možné spatřit v architektuře, umění i pořádaných…

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://belgie.vasezajezdy.cz/zajezdy/na-skok-do-beneluxu-schengen-lucemburk-liege-469308/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://belgie.vasezajezdy.cz